Brýle s modrým filtrem BLF73

Brýle s modrým filtrem BLF73
search
  • Brýle s modrým filtrem BLF73

Chraňte své oči proti modrému světlu. Modré světlo vyzařuje z mnoha zdrojů - od slunce přes úsporné žárovky, počítačové monitory, tablety, smartphony až po televize apod. Důsledkem vystavení zraku intenzivnímu modrému světlu může být zvýšená oční svalová činnost, což může vést k únavě a pálení očí, k bolestem hlavy a dokonce i k nespavosti. Dopřejte svým očím úlevu díky brýlím s modrým filtrem.

Velikost brýlí je univerzální, přesné rozměry najdete v popisu zboží. Brýle dodáváme včetně měkkého pouzdra.

BLF73
Barva: Vínová
Dioptrie: 0,0 / bez dioptrií
495 Kč
S DPH
Počet
skladem

K čemu jsou tyto brýle?
Brýle s modrým filtrem chrání před modrým světlem z digitálních zařízení a syndromu počítačového vidění. Ten se vyznačuje pálením očí, bolestí hlavy, oční únavou. Brýle také zlepšují kontrast barev a zaručují komfortnější vidění. Brýle jsou vhodné pro osoby, které tráví většinu dne u počítačů, televizorů nebo mobilních telefonů.

Jak brýle vypadají? Nejsou zabarvené čočky modře?
Vůbec se není třeba bát, že jsou brýle zabarvené. Všechny brýlové čočky s modrou úpravou mají modro-žlutý odlesk, po prvním nasazení to může zdát jako nezvyk, ale po druhé to již vůbec vnímat nebudete. Čočky jsou jinak klasicky čiré, vhodné pro denní použití. Tyto brýle blokují 40% modrého světla.

Co je modré světlo?
Modré světlo je částí viditelného spektra, kterou vnímáme jako modrou barvu. Modré světlo má z viditelného světla nejkratší vlnovou délku, ale za to největší frekvenci.  Proto mluvíme o světle s vysokou energií. Je součástí přirozeného slunečního záření, ale v dnešním světě se s ním hojně setkáme jako se součástí umělého osvětlení.

Rozměry:

Celková šířka obruby 140 mm

Šířka skla 54 mm

Výška skla 36 mm

Šířka nosníku 17 mm

Délka stranice 140 mm

Parametry

Velikost
Univerzální pro dospělé
Materiál obruby
Plast
Vzhled obruby
Matný
Flexibilní stranice
Ano
Brýlové čočky
Povrchová úprava proti modrému světlu

Mohlo by vás také zajímat