Pravidla a podmínky akce:

• Každý zákazník obdrží 2 skla (brýlové čočky) za cenu jednoho (musí se jednat o stejný typ, úpravu a index lomu).
• Platí pouze na čočky středního typu (velikosti kanálu) WV EASY LS 2 a Varilux comfort. Plastí i na samozabarvovací multifokální čočky.
• Podmínkou pro získání druhé čočky zdarma je koupě obruby na naší prodejně.

• Slevu lze sčítat se slevou na brýlové obruby, nikoliv však s další slevou na brýlové čočky (je možné pouze odečíst slevu z předpisu od pojišťovny).
• Akce platí do 29.3.2019
• Cena brýlových čoček je od 3690,- za pár a o jednotlivých čočkách, tenčení a vrstvách se dozvíte více u obsluhy na prodejně, případně je možné orientačně konzultovat typy čoček e-mailem.

Akce je prodloužena do 29.3.2019

Multifokální skla jsou ideálním řešením pro ostré vidění do všech vzdáleností (dálka, střední vzdálenost, čtení). Progresivní neboli multifokální brýlové čočky jsou konstruovány tak, že v horní části skel jsou dioptrie na dálku, které postupně a plynule směrem dolů přechází až na dioptrie na čtení. Proto Vám zajistí jak ostré vidění na dálku, při jízdě v autě, na čtení, ale i na všechny jiné vzdálenosti „mezi“ (počítač, palubní deska, vaření) a to pouhým pohybem očí.

Za naši výhodnou cenu 1+1 pořídíte krásné, levné a hlavně fuknční brýle. Nejedná se o nejlevnější typ progresivní čočky. Pro Vaše komfortní vidění akce 1+1 platí na multifokání čočky střední třídy. Pro více informací o multifokálních čočkách se informujte přímo na naší provozovně.

Stále váháte nad pořízením multifokálních skel?

V naší optice Vám garantujeme návykovou dobu 1 měsíc. Pokud nebudete s multifokálními skly spokojeni, vyměníme Vám je za skla bifokální nebo za dva páry skel na jednu vzálenost (dva páry čoček - dálka a čtení zvlášť).