Obruba je dostupná pouze do vyprodání (poslední kusy). Pro rezervaci brýlí objednejte zboží na prodejnu. HOOCH HCH-29 990 Kč 99 Kč -891 Kč
Dioptrické brýle Karl Lagerfeld dodávané v originálním pouzdře s mikrovlákem. Obrázek pouzdra je pouze ilustrativní. Obruba je dostupná pouze na prodejně, pro objednání online nás kontaktujte e-mailem. Děkujeme za... Karl Lagerfeld KL171 3 190 Kč Plastová obruba značky Sunoptic a kovovými stranicemi. Obruba je dostupná pouze na prodejně, pro objednání online nás kontaktujte e-mailem. Děkujeme za pochopení. Sunoptic A52 2 990 Kč Obruba je dostupná pouze na prodejně, pro objednání online nás kontaktujte e-mailem. Děkujeme za pochopení. NOVOTNY PN27 2 190 Kč Novotny PN23 C3 2 190 Kč 499 Kč -1 691 Kč Obruba je dostupná pouze do vyprodání (poslední kusy). Pro rezervaci brýlí objednejte zboží na prodejnu.
Plastová obruba značky Sunoptic a kovovými stranicemi. Obruba je dostupná pouze na prodejně, pro objednání online nás kontaktujte e-mailem. Děkujeme za pochopení. Sunoptic A52 2 990 Kč Obruba je dostupná pouze na prodejně, pro objednání online nás kontaktujte e-mailem. Děkujeme za pochopení. NOVOTNY PN27 2 190 Kč Novotny PN23 C3 2 190 Kč 499 Kč -1 691 Kč Obruba je dostupná pouze do vyprodání (poslední kusy). Pro rezervaci brýlí objednejte zboží na prodejnu.
Obruba je dostupná pouze na prodejně, pro objednání online nás kontaktujte e-mailem. Děkujeme za pochopení. NOVOTNY PN27 2 190 Kč Novotny PN23 C3 2 190 Kč 499 Kč -1 691 Kč Obruba je dostupná pouze do vyprodání (poslední kusy). Pro rezervaci brýlí objednejte zboží na prodejnu.